به وب سایت ما ودمارت خوش آمدید

01. درباره استودیوی ما

تجهیزات پزشکی و درمانی | فروش کالاهای پزشکی تخصصی در اصفهان

شرکت پخش پزشکی فروش در سال 1391 تاسیس شد و تا کنون بر ارائه مرجعی مطمئن و تخصصی جهت تحلیل و فروش کالاهای پزشکی و درمانی تمرکز و فعالیت نموده است. پزشکی فروش در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان به کلیه نیازهای پزشکی و درمانی، اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک pezeshkiforoosh.com نموده است. تامین مطمئن، سریع و اقتصادی نیاز کاربران با بالاترین کیفیت کالائی و خدماتی از اولویتهای پزشکی فروش میباشند. فراهم نمودن پرتال الکترونیکی و سیستم سفارشگیری تلفنی (برای کاربرانی که با این روش ارتباطی راحت تر هستند) در راستای تامین هرچه راحت تر و موثرتر اهداف ما و نیاز کاربران بوده اند. محصولات در چهار گروه اصلی شامل ………….. دسته بندی و عرضه شده اند. درهر دسته اصلی کالائی، دسته های متنوع محصول به صورت کاملا تخصصی و تحت نظارت کارشناسان فنی تیم درمان کالا بررسی و جهت فروش عرضه شده اند. شایان ذکر است در هر دسته از کالا ها، درمان کالا تنها معتبرترین برندها و بالاترین کیفیت ها از میان کالاهای موجود در بازار ایران را عرضه می نماید. امیدواریم گامی موثر در راستای افزایش دانش و خدمت رسانی به جامعه برداریم.

موضوع فعالیت پزشکی فروش: تحلیل و فروش آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی

ساعات کاری شرکت: روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر – پنجشنبه ها از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر

Author  توسط  عبداله بهشتی  – مدیر عامل شرکت

به وب سایت ما ودمارت خوش آمدید

02. تیم توسعه دهندگان

اعضای تیم پزشکی فروش را بهتر بشناسید

تیم فروشگاه اینترنتی پزشکی فروش متشکل از برنامه نویسان، طراحان سایت، تولید کنندگان محتوا، تیم سئو سایت ، تیم تبلیغات و بازاریابی اینترنتی می باشند.

همگی این افراد در صدد ایجاد بستر بهتر و مناسب تری برای شما کاربران محترم می باشند.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا مراتب را با ایمیل manager@pezeshkiforoosh.com اعلام نمایید تا با کمک شما عزیزان روند پیشرفت خود را بهبود بخشیم.

Author  توسط عبداله بهشتی – مدیر عامل شرکت

pjrTis1uqez1KJmc1t9i9TtPi8ANwaWQbboiwkJlAtlv+PUkqO7jSudB2AmN9PZ3MYRVEA+AHG84nB01aSHQAAAABJRU5ErkJggg==

شهره کاتبی

مدیر فروش
S+B8hOG1Do+hTTtollGggh+AXmXWrcqF+1FQAAAABJRU5ErkJggg==

عبداله ابریشم چی

مدیریت سایت
hGAAAAAElFTkSuQmCC

حسین یگانه

تدارکات
2Q==

سعید رضایی

بخش آی تی